شنبه 13 مرداد 1397
کد خبر: 8836
تاریخ انتشار: 19 تیر 1397 - 01:32
نمایشگاههای برتر بین المللی

پایگاه خبری شهر آفتاب: هر ساله در شهر استانبول به سبب امکانات مناسب نمایشگاه های بین المللی متعددی برگزار می گردد که افراد علاقه مند با شرکت در تور استانبول می توانند برای بازدید از این نمایشگاه ها برنامه ریزی کنند . معمولا برای برپایی این نمایشگاه ها و همچنین برنامه ریزی هدفمند شرکت های خصوصی من جمله شرکت تویاپ نقش مهمی دارند . در ادامه سعی شده اطلاعاتی در مورد مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول (Tuyap Fair Convention and Congress Center) که توسط شرکت خصوصی تویاپ اداره می شود در اختیار علاقه مندان قرار گیرد . با ما همراه باشید .

درباره مرکز نمایشگاهی تویاپ در استانبول

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول با بیش از 100 هزار متر مربع وسعت و 14 سالن نمایشگاهی یکی از مهمترین و بزرگترین مراکز برای برپایی نمایشگاه های بین المللی ترکیه است . مرکز نمایشگاه تویاپ در منطقه بیوک چکمسه استانبول واقع شده و دارای امکانات مناسب برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان می باشد . این مرکز که محلی مناسب برای برگزاری نمایشگاه ها و کنگره های مهم استانبول می باشد با توجه به مساحت 120 هزار متر مربعی خود و همچنین با برنامه ریزی دقیق و حساب شده شرکت نمایشگاهی تویاپ به طور همزمان می تواند بیش از 50 نمایشگاه را بدون هیج مشکل بزرگی برگزار کند.

توجه داشته باشید که غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه های برپا شده از این نمایشگاه در جهت فروش بیشتر استفاده می برند . تویاپ به عنوان یک مرکز نمایشگاهی در استانبول هر سال حدود 14 هزار شرکت کننده از 60 کشور و نزدیک به 2 میلیون بازدیدکننده از 70 کشور دارد . از جمله نمایشگاه هایی که در این مرکز نمایشگاهی برپا شده می توان به نمایشگاه خودرو ، وسایل نقلیه ، ماشین آلات پوشاک ، نساجی ، نخ و الیاف ، درب و پنجره و پزشکی اشاره کرد .

خدمات مرکز کنگره و اجتماعات نمایشگاهی تویاپ

مرکز نمایشگاهی تویاپ که امروزه میزبان اکثر نمایشگاه های استانبول می باشد برای رفاه حال شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان خدماتی در نظر گرفته که از مهمترین ان ها می توان به 22 اتاق جلسه چند منظوره ، پارکینگ با ظرفیت 4500 خودرو در فضای باز و 600۰ خودرو در فضای بسته ، خدمات منشی گری به زبان ترکی ، انگلیسی و آلمانی ، 10 سالن غذا خوری و اتاق وی ای پی برای مصاحبه مطبوعاتی و اتاق مدیریت اشاره نمود . همچنین این مرکز بزرگ مجهز به سیستم پنوماتیک و سیستم آب و فاضلاب است و امکان دسترسی به اینترنت در سالن های نمایشگاه فراهم شده است .

اطلاعاتی در مورد شرکت تویاپ

برای برگزاری نمایشگاه های استانبول چندین شرکت خصوصی با دولت ترکیه همکاری می کنند تا برنامه نمایشگاه ها به نحو احسنت پیش رفته و اهداف محقق گردد . شرکت تویاپ نیز یکی از این شرکت های خصوصی است که به عنوان سازنده مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول نقش موثری در برپایی نمایشگاه های مهم استانبول و ترکیه ایفا می کند . شرکت نمایشگاهی تویاپ تاکنون به هزاران شرکت از صد کشور مختلف در برگزاری 1500 نمایشگاه داخلی و خارجی خدمات ارائه کرده است و در شهرهای مختلف ترکیه چون استانبول ، ازمیر ، بورسا ، آدانا و ... شعبه دارد .

امروزه نمایشگاه های برگزار شده در ترکیه از کیفیت بالایی برخوردارند و شرکت های بزرگی از سراسر دنیا در نمایشگاه های بین المللی ترکیه شرکت می کنند . اگر شما نیز علاقه مند هستید سری به این کنگره ها بزنید در تورهای نمایشگاهی ثبت نام کنید.

نظرات
آخرین اخبار